Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум України » Політика » Кабінет Міністрів України » Міністр охорони здоров’я - Олег Мусій
Міністр охорони здоров’я - Олег Мусій
ЮраДата: П`ятниця, 28.02.2014, 00:38 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 197
Репутація: 0
Статус: Offline
Міністр охорониздоров’я
Олег Мусій

Оле́г Степа́нович Мусі́й (* 12 травня 1965, село Переспа, Сокальський район, Львівська область) — лікар, громадський діяч; організатор медичної служби на Євромайдані; міністр охорони здоров'я України в Кабінеті Міністрів Арсенія Яценюка від 27 лютого 2014 року.
Життєпис

Народився 12 травня 1965 р. у селі Переспа, Сокальського району, Львівської області, у родині службовців.

Після закінчення із золотою медаллю середньої школи у 1982 році став студентом лікувального факультету Київського медичного інституту ім. О. О. Богомольця. Фах — анестезіологія і реаніматологія. Під час навчання активно займався науковою роботою.
З 1983 року й до закінчення навчання у 1988 році був членом правління Студентського наукового товариства ім. О. А. Киселя.
У 1987–1988 рр., навчаючись, працював медбратом у відділенні реанімації Київської клінічної лікарні № 25.
1988 році закінчив Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця, спеціальність — анестезіологія і реаніматологія.
Із серпня 1988 року, працюючи у Київському науково-дослідному інституті нейрохірургії, пройшов інтернатуру з анестезіологія-реаніматологія на відповідній кафедрі Київського медінституту.
До травня 1992 року працював лікарем анестезіологом-реаніматологом відділення відновлюваного лікування НДІ нейрохірургії.
У 2008 році після закінчення спеціалізації у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика отримав другу лікарську спеціальність «Організація і управління охороною здоров'я». У грудні 2009 отримав вищу кваліфікаційну категорію за цією ж спеціальністю.
Проходив навчання у Польщі, США, Фінляндії, Австрії, Німеччині.

Громадська діяльність

Олег Мусій громадський діяч з більш як 20-річним досвідом.

Президент Всеукраїнського лікарського товариства (ВУЛТ).
Голова правління Київського лікарського товариства.
Віце-президент Світової федерації Українських лікарських товариств (СФУЛТ).
Член Правління міжнародної лікарської організації — Південно-східний європейський лікарський форум (Southeast European Medical Forum, SEEMF, Bulgaria). Віце-президент Української медико-правової асоціації.
Голова Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України, голова сектору законодавчих ініціатив Дорадчої ради з питань охорони здоров'я Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, помічник-консультант народного депутата України.
Член Громадської ради з питань розвитку саморегулювання підприємницької та професійної діяльності при Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва, Громадської ради при Київській міській державній адміністрації, Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України.
Розробник 6 проектів Законів України у сфері охорони здоров'я, громадянського суспільства, професійного самоврядування та саморегулювання ринків.
Один із ініціаторів та авторів прийняття Етичного Кодексу лікаря України.
Автор чотирьох та редактор семи медичних книг, автор більш як 40 наукових та науково-публіцистичних статей.
Учасник та доповідач більше 20 всеукраїнських і міжнародних медичних з'їздів, конгресів та конференцій.
Входив до Медичної сотні «Євромайдану», координатор медичного штабу «Євромайдану».

Сім'я

Одружений. Дружина Наталя — фінансист. Має двох доньок — Тетяну та Христину.

http://uk.wikipedia.org/wiki....8%D1%87
Прикріплення: 3238273.jpg (43.1 Kb)


Давайте разом спробуємо створити нову Україну?
 
Форум України » Політика » Кабінет Міністрів України » Міністр охорони здоров’я - Олег Мусій
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: