Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум України » Освіта » Дитячі садочки » Головна тема розділу (Тут основні положення до змін в Україні)
Головна тема розділу
ЮраДата: Вівторок, 25.02.2014, 23:06 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Администраторы
Повідомлень: 197
Репутація: 0
Статус: Offline
  • Я не знаю як в інших містах України, але в Києві в садках все робиться за рахунок батьків. Батьки ставлять вікна та двері, купують обігрівачі, роблять ремонт, купують меблі та іграшки. Саме головне що кожен рік все треба купувати знову. Я ще можу зрозуміти коли купуються іграшки, але коли з садка зникають меблі, обігрівачі, техніка та інше, це вже наводить на думку... І кожен рік нову групу дітей, а точніше їх батьків лякають тим що діти мерзнуть, дихають цвіллю, їм нема чим гратися та таке інше. І знову починаються побори.

  • Першим ділом в новому році всі вважають за потрібне зібрати батьківські комітети. Це робиться саме для того, щоб організувати збір коштів. Більше батьківські комітети не роблять нічого. Пропоную заборонити вільний рух коштів в садках завдяки комітетам, ввести моніторинг садків незалежними від міністерства освіти людьми, та запровадити електронну систему спілкування батьків з вихователями та дирекцією через інтернет сайти. Директора та завідуючі садками дуже не люблять розмови про інтернет сайти, бо тут кожен може розказати про те що там діється, а це вже розголос...

  • Пропоную на сайтах садків вкладати ціни на харчі, які поставляють в три рази дорожче за їх ринкову вартість. Тендери виграють свої люди через відкати та хабарі, а потім відробляють кошти на наших дітях, та їх здоров'ї. Це неприпустимо!


Давайте разом спробуємо створити нову Україну?
 
Форум України » Освіта » Дитячі садочки » Головна тема розділу (Тут основні положення до змін в Україні)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: